Vítejte na webových stránkách Tj Sokolu Vrchoslavice

REVIT. SOKOLOVNY 2011

Cílem  je vytvořit kulturně – společenské a sportovní centrum v obci, kde stávající objekt občanské vybavenosti bude doplněn o objekty pro rozvoj volnočasových aktivit obyvatel a jejích návštěvníků. Obec již v minulosti investovala do venkovního sportovního areálu na Zamlýní, do fotbalového hřiště a částečně je již opraven i objekt sokolovny – budovy pro rozvoj volnočasových aktivit. Budova slouží a i nadále bude sloužit hlavně pro sportování v zimním období a pro společensko-kulturní akce.

Projekt bude sloužit co nejširší veřejnosti. Díky veřejně prospěšnému cíli projektu je obec připravena dotovat provoz areálu. Projekt je v souladu s územním plánem a byl podpořen usnesením zastupitelstva.

 

            Tj sokol Vrchoslavice chce projektem v neposlední řadě přispět ke snížení odlivu obyvatel a jejich vyjíždění za volnočasovými aktivitami do měst do moderních sportovišť. Žadatel podporuje zdravý životní styl obyvatel rozvojem sportu, který má v obci velkou tradici. Díky organizovaným volnočasovým aktivitám připravuje podmínky k prevenci kriminality dětí a mládeže a pro spolkovou činnost. Objekt bude intenzivně využíván pro výuku tělesné výchovy a volnočasové školní aktivity Základní školy ve Vrchoslavicích.

Máte zájem si zacvičit
TJ Sokol Vrchoslavice nabízí .

spoustu sportovních aktivit pro radost a relaxaci.

Bližší informace najdete na odkazech naší sportovní činnosti

Máte zájem se vzdělávat v oblasti sportu
TJ Sokol Vrchoslavice vás podpoří.

Ústřední škola ČOS pořádá spoustu kurzů, školení a seminářů, které jsou zaměřeny pro trenéry, cvičitele či zdravotníky v oblasti sportu.

Bližší informace a přihlášky na tyto kurzy a školení najdete v sekci Sokolská župa prostějovská - Vzdělávací kurzy
TJ Sokol Vrchoslavice, Vrchoslavice 110, 798 27 Němčice nad Hanou
mob: +420 724 985 352
email: TjSokolVrchoslavice@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one