Vítejte na webových stránkách Tj Sokolu Vrchoslavice
-Sportovní klub TJ Sokol Vrchoslavice

Na jaře letošního roku jsme stáli před rozhodnutím, zda otevřít a provozovat sokolský sportovní klub. Na jedné straně nás motivovala představa o vzniku nového místa pro setkávání a konání různých kulturních akcí a také představa o novém prostoru přizpůsobeném především pro rodiče s dětmi a všechny ty, kteří chtějí trávit volný čas s přáteli v příjemném nekuřáckém prostředí. Na druhé straně panovaly oprávněné obavy o náročnosti a udržitelnosti tak nelehkého projektu.

Celý tento záměr nebyl založen na vidině velkých zisků, ale na reálných předpokladech, že byť i jedna jediná koruna, kterou se nám při provozu sportovního klubu podaří vydělat je příjem , který můžeme investovat do podpory dětí na táborech, výletech a různých akcí konaných pod záštitou našich členů a spřízněných organizací.

Po takřka 5 měsících provozu musíme přiznat, že začátky byly náročné a přinášeli sebou obrovské investice a spoustu dobrovolnické práce ochotných občanů. Nic méně podařilo se nám vybudovat nové místo, které nabízí nespočet různých možností využití. Důkazem je konání několika akcí pro děti jakož to bylo „ Ukončení prázdnin se zmrzlinou pro školáčky“ , „ Kreslení na sklo“ dále „Turnaj v pexesu“ , velice vydařený výlet do Brna pro děti i rodiče a spoustu dalších radovánek. Další a to velice atraktivní aktivity pro všechny návštěvníky byl pořádaný koncert Gálovců, den Otců, velice úspěšná „Cuketománie“.

V současné době je sokolský sportklub se stále zažitým názvem „ Moťák či Motorest“ přizpůsoben a vybaven pro pořádání soukromích akcí (oslav, brán, srazů, svateb) tak i pro firemní posezení. Pro naše příznivce je připravena široká nabídka občerstvení pro zpříjemnění relaxace , odpočinku a zábavy.
Současně si uvědomujeme, že nás čeká daleko víc práce než v předchozích pěti měsících, kdy návštěva našeho klubu byla spojena s cyklistikou, s hrádky na pískovišti či houpačkách, příjemným posezením na venkovní zahrádce a všemi radostmi léta. A proto pro vás dále připravujeme divadelní představení, retro akce, kulturní posezení, vepřové hody, tvořivé setkání a spoustu aktivit, které zpříjemní život v naší obci.
Závěrem mého příspěvku bych chtěl poděkovat. Velký dík patří především všem, kteří se na rozjezdu nelehkého projektu „sportovního klubu“ podíleli a také manželům Zmeškalovím, kteří nám budovu motorestu pronajali za pouhou jednu korunu měsíčně a umožnili nám tyto prostory používat za účelem rozšíření volnočasích aktivit a zvýšení kvality života v obci.

Příjmněte touto cestou také vřelé pozvání do našeho klubu, který je pod záštitou Sokolu, ale je přístupný všem, kteří přichází s úmyslem si posedět, pobavit se, setkat se s přáteli, každý občan Vrchoslavic zde může bezstarostně strávit příjemné chvíle.
Daniel Svačina
Starosta TJ sokol Vrchoslavice
DSC_0033.jpg
DSC_0464.jpg
DSCN3434[1].jpg
Koláčové posezení.jpg
Koláčové posezení
Dne 29.9. jsme uspořádaly ve Sportklubu "Koláčové posezení". Přinesly jsme vlastní hodové pohoštění a také se podělili s ostatními. Celkem jsme ochutnaly 23 vzorků a zároveň tyto pochoutky také hodnotily, ale věřte že to nebylo vůbec jednoduché určit vítěze. Akce se vydařila a už se těšíme na další.
Koláčové posezení.jpg
P9290370.jpg
P9290393.jpg
P9290396.jpg
P9290400.jpg
P9290407.jpg
P9290433.jpg
P9290410.jpg
Večer piva
Dne 19.10. 2013 jsme ve sportklubu uspořádaly " Večer piva". Návštěvníci této akce mohly tak odegustovat 8 druhů piv společně s topinkami 3 druhů a byla možnost také ohodnotit, které pivo jim chutnalo nejvíce. Všem děkujme za návštěvu a spolupráci s organizací této akce a už se těšíme na další.
IMG_2233[1]
IMG_2236[1]
IMG_2238[1]
IMG_2256[1]
Projekce fotografií a filmů
IMG_2224.jpg
IMG_2221.jpg
IMG_2222.jpg
IMG_2219.jpg
Strašidlení
DSC_0144.jpg
DSC_0091.jpg
DSC_0101.jpg
DSC_0131.jpg
DSC_0139.jpg
Retropárty
retro 056.jpg
retro 009.jpg
retro 012.jpg
retro 022.jpg
retro 023.jpg
retro 025.jpg
retro 034.jpg
retro 036.jpg
retro 050.jpg

Máte zájem si zacvičit
TJ Sokol Vrchoslavice nabízí .

spoustu sportovních aktivit pro radost a relaxaci.

Bližší informace najdete na odkazech naší sportovní činnosti

Máte zájem se vzdělávat v oblasti sportu
TJ Sokol Vrchoslavice vás podpoří.

Ústřední škola ČOS pořádá spoustu kurzů, školení a seminářů, které jsou zaměřeny pro trenéry, cvičitele či zdravotníky v oblasti sportu.

Bližší informace a přihlášky na tyto kurzy a školení najdete v sekci Sokolská župa prostějovská - Vzdělávací kurzy
TJ Sokol Vrchoslavice, Vrchoslavice 110, 798 27 Němčice nad Hanou
mob: +420 724 985 352
email: TjSokolVrchoslavice@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one