Vítejte na webových stránkách Tj Sokolu Vrchoslavice
Mikulášké odpoledne

Mikulášké odpoledne

7.12. TJ Sokol Vrchoslavice připravil pro děti Mikulášské odpoledne, které moderovala Eva Bašková. Všechny děti, které přišly v maskách, dostaly od čerta, Mikuláše a anděla sladkou odměnu. Pro děti byla připravena spousta her, soutěží a úkolů, při kterých  zdobily perníčky, házely čertovskou smradlavou fuseklí, tancovaly a zpívaly. Byla zde i čertovská tombola, kterou z velké míry věnovali rodiče dětí z Vrchoslavic. Této zábavné akce se zúčastnilo spousta dětí a doufáme, že příští rok bude účast ještě hojnější. Velké díky všem pořadatelům, kteří tuto akci pro děti připravili. Foto z akce :-)

Rojení čertíků a andílků

Rojení čertíků a andílků

DSC_0102.jpg
DSC_0109.jpg
DSC_0131.jpg
DSC_0135.jpg
DSC_0177.jpg
DSC_0016.jpg
DSC_0029.jpg
DSC_0050.jpg
DSC_0054.jpg
DSC_0055.jpg
DSC_0068.jpg
DSC_0079.jpg
DSC_0093.jpg
V sobotu 1. 12. jste v naší obci mohli potkat neuvěřitelné množství čertíků a andílků, malých, větších i velkých. Všichni mířili do místní sokolovny, kde probíhalo velké Rojení čertíků a andílků s napjatým očekáváním, zda přijde Mikuláš a zda bude letos nadělovat i v sokolovně.  

Mikuláš nám totiž vzkázal, že se letos pokusí do naší obce přijít dvakrát, tak aby se stihl setkat se všemi dětmi, i těmi malými. Loni byl velmi smutný, že nestihl přijít ke všem malým dětem včas - některé děti už spinkaly, některé byly už velmi unavené a bály se, a tak to chtěl letos napravit.

A tak jsme všichni čekali a čas čekání si ve vyzdobené sokolovně krátili soutěžemi s čertovskou tematikou, které byly pro děti připraveny. Děti se měly trefit míči do pytle, srážely pověšené čertíky, nebo měly otevřít pekelnou bránu. I malé papírové čertíky si poskládaly a vyfoukly. Za odměnu dostávaly malé sladké odměny a čertovský čmáranec na tvář. To aby si pak čert myslel, že to jsou vlastně čertíci, a neodnesl je do pekla!

A jestli nakonec přišel i Mikuláš...? Tak to víme my všichni, kdo jsme se v sokolovně rojili společně s čertíky a andílky. Rozhodně ale snad všichni víme, že naše děti byly letos hodné, protože žádné, ale opravdu žádné si čert neodnesl..

Chtěly bychom poděkovat všem, kteří se zúčastníli a přispěly svojí pomocí na této akci a to jmenovitě: Eva a Tomáš Zmeškalovi, Jarča Adamcová, Broňa Žáčková st., rodina Marečkových, paní Cesarová, paní Konečná, Jarka Barnetová, Tomáš Cesar, Miša Pecinová, Daniela Svačinová, Andrea Přecechtělová a Broňa Handlová.
 
Na tomto odkaze můžete s námi sdílet další fotky z této akce:

Máte zájem si zacvičit
TJ Sokol Vrchoslavice nabízí .

spoustu sportovních aktivit pro radost a relaxaci.

Bližší informace najdete na odkazech naší sportovní činnosti

Máte zájem se vzdělávat v oblasti sportu
TJ Sokol Vrchoslavice vás podpoří.

Ústřední škola ČOS pořádá spoustu kurzů, školení a seminářů, které jsou zaměřeny pro trenéry, cvičitele či zdravotníky v oblasti sportu.

Bližší informace a přihlášky na tyto kurzy a školení najdete v sekci Sokolská župa prostějovská - Vzdělávací kurzy
TJ Sokol Vrchoslavice, Vrchoslavice 110, 798 27 Němčice nad Hanou
mob: +420 724 985 352
email: TjSokolVrchoslavice@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one