Vítejte na webových stránkách Tj Sokolu Vrchoslavice

TJ SOKOL VRCHOSLAVICE

2007

2007

TJ Sokol Vrchoslavice

 

Jak jste si mnozí z Vás mohli všimnout, tak již několik roků pracuje naše organizace na úpravě sportovního areálu „Zamlýní“ provedla se úprava terénu, bylo vysázeno 80 jehličnanů a 36 listnatých stromů. Dále byl vybudován antukový kurt.

            Po zvolení nového výboru se činnost mladých členů ještě zvýšila. Na Zamlýní bylo dobudováno osvětlení hřiště a zatravněny plochy, kde byly dříve neprostupné keře. V sokolovně byla svépomocí provedena rekonstrukce pekla a sociálního zařízení v hodnotě 80tis. korun. Tato rekonstrukce byla financována z výdělku pořádaných kulturních a sportovních akcí.

            V tomto roce bychom chtěli v sokolovně zřídit nezbytně nutné protipožární zařízení. Dále budeme pokračovat v rekonstrukci sokolovny a úpravě areálu kolem ní.

            Ve sportovní a zábavné činnosti Sokol také nezahálel. Pořádali jsme mnoho sportovních akcí, například turnaj v malé kopané ve Vitčicích, první ročník Hodového derby, nebo silvestrovský turnaj v malé kopané v Kojetíně všude tam jsme reprezentovali náš Sokol a naši obec. A nejen v malé kopané, ale i v dalších odvětvích sportu například v plavání, atletice, gymnastice, nohejbalu a v mnoha jiných sportech jsme získali dobrá umístění v Župních přeborech.

            Je škoda jen to, že mnoho lidí v naší vesnici si ještě neuvědomilo že Sokol je tu pro ně a že mohou využívat k pobavení a relaxaci jak sokolovnu tak i sportovní areál Zamlýni.      

 

                                                           starosta

Máte zájem si zacvičit
TJ Sokol Vrchoslavice nabízí .

spoustu sportovních aktivit pro radost a relaxaci.

Bližší informace najdete na odkazech naší sportovní činnosti

Máte zájem se vzdělávat v oblasti sportu
TJ Sokol Vrchoslavice vás podpoří.

Ústřední škola ČOS pořádá spoustu kurzů, školení a seminářů, které jsou zaměřeny pro trenéry, cvičitele či zdravotníky v oblasti sportu.

Bližší informace a přihlášky na tyto kurzy a školení najdete v sekci Sokolská župa prostějovská - Vzdělávací kurzy
TJ Sokol Vrchoslavice, Vrchoslavice 110, 798 27 Němčice nad Hanou
mob: +420 724 985 352
email: TjSokolVrchoslavice@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one